Підприємство

2Підприємство ТОВ "ЕталонЛiс" успішно працює на українському та міжнародних ринках більше 6 років. Ми є одним з найбільших виробників соснового меблевого клеєного щита (тут посилання на рубрику "продукція") в Україні.

Нашими партнерами виступають великі мережі українських будівельних гіпермаркетів Епіцентр та Нова лінія, іноземні компанії такі, як Swedwood Poland (входить в IKEA group), Orzechowskie Zaklady Przemyslu Sklejek та багато інших.

Виробничі потужності розташовані у місті Корюківка Чернігівської області. Використання сучасного деревообробного обладнання провідних європейських виробників (System TM A/S, Weinig, Kallesoe A/S, Unisand, Goma) дозволяє виготовляти високоякісний сосновий меблевий щит  та інші меблеві заготовки.

Місія підприємства полягає у виготовленні природної, якісної, екологічної продукції для подальшого використання у меблевій промисловості, внутрішніх та зовнішніх оздоблювальних роботах. Адже дерево - це найприродніший матеріал, який найдовше використовує людина у господарстві. Дерево легко піддається вторинній переробці,належить до відновлювальних ресурсів та є дружнім до довкілля.

Home Підприємство (4)